منابع تجدید پذیر

ما با آب متولد شده ایم ، نماد زندگی است. به همین دلیل ما همیشه به محیط زیست توجه داشته ایم و طیف وسیعی از مؤلفه ها و سیستم های یک طرفه را برای بخش منابع تجدیدپذیر توسعه داده ایم.


قطعات سیستم های حرارتی خورشیدی

به دست آوردن انرژی رایگان از خورشید با نصب یک سیستم حرارتی خورشیدی و در عین حال کاهش قابل توجه هزینه قبض برق شما را تضمین می کند. نصب یک سیستم حرارتی خورشیدی به معنای سهم مهمی در حفاظت از محیط زیست است ، زیرا به کاهش انتشار CO2 به جو کمک می کند. علاوه بر این ، سرمایه گذاری در فناوری خورشیدی همچنین به معنای ارزش افزوده به خانه شما است.

قطعات سیستم های زیست توده

یک دیگ بخار زیست توده مدرن (استفاده از گلوله ، چوب چوب ، بریکت چوب یا ضایعات چوب) یک جایگزین زیست محیطی و مقرون به صرفه (یا علاوه بر آن) برای سیستم های گرمایش سنتی با استفاده از سوخت های فسیلی است.

برای این روند بازار تجدید پذیر ، دستگاه های ایمنی و تنظیم داریم که تضمین می کنند سیستم زیست توده می تواند با اطمینان ، کارآمد و ایمن کار کند.

نشانی: خیابان ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی،نبش خیابان صائب تبریزی، برج صبا واحد ۱۰۲
تلفن: 88063683-021

شرکت جیاکومینی با دریافت گواهینامه های بین المللی به ارتقا کیفیت ، حفظ محیط زیست ، استفاده بهینه انرژی و حفظ سلامت و ایمنی می پردازد ودر کلامی کوتاه شرکت Giacomini بعنوان یکی از تولید کنندگانی است که جزو شرکت های سبز یعنی مدافع حفظ محیط زیست وزندگی سالم می‌باشد.