سیستم‌ها تابشی

پرتودرمانی طبیعی ترین اصل جسمی برای انتقال گرما و سرما است و بنابراین احترام بیشتری به سلامتی و رفاه فرد می گذارد. سیستمهای تابشی ما همگی در مفهوم خود از این اصل الهام گرفته اند. و همه آنها توسط ما کاملاً طراحی و تولید شده اند.


کف و دیوارهای تابشی

با داشتن سیستم های تابشی کف ، از هر متر مربع می توان برای دستیابی به یک فضای داخلی ایده آل استفاده کرد.
و نه فقط برای گرم کردن بلکه در خنک شدن در تابستان ، به لطف تکامل فن آوری دستگاه های تنظیم: کفهای تابشی تبدیل به سیستمهای برگشت پذیر می شوند که می توانند برای کل چرخه حرارتی واحد مسکونی مورد سوء استفاده قرار بگیرند ، بنابراین جایگزین مناسبی برای تهویه هوا می شوند.
 

سقف های گچ تابشی

در پشت سقف گچ تخته معمولی ، عناصر تابشی فعال پنهان وجود دارد که یک سیستم تابشی نوآورانه با آب را تشکیل می دهند ، ایده آل برای تهویه مطبوع در زمستان و تابستان ، و قادر به ترکیب رفاه و صرفه جویی در مصرف انرژی است.

سقف های تابشی فلزی

در ساختمانهای بخش سوم (دفاتر ، بیمارستانها ، فرودگاهها ، محیطهای تجاری ، ساختمانهای مدرسه) غالباً سقف برنامه ریزی شده است که در بالای آن سیستمها و شبکههای خدماتی قابل نصب است. ساخت این سقف به عنوان عنصر اصلی سیستم تهویه مطبوع ، امکان بهینه سازی هزینه آن را فراهم می کند و به ویژه بهره گیری از تمامی مزایایی که توسط فناوری تابشی ارائه می شود: راحتی قابل توجه و سلامتی محیطی ، صرفه جویی در مصرف انرژی مداوم ، حداکثر آزادی معماری و افزایش کیفیت سطوح و حجم ساختمان.

دما

با توجه به ترشح محیطی ، الزامات طراحان ، نصاب و مشتریان واقعی طی سالهای متمادی بیشتر شده است. آسایش مناسب آب و هوا ، صرفه جویی قابل توجه در مصرف انرژی ، نگهداری بهینه و ایمنی بیشتر در حال حاضر در هر نوع ساختمان ، از محل های مسکونی گرفته تا عالی مورد نیاز است. برای اجازه دادن به همه اینها ، ما سیستم های نوسان گرمازا را ارائه می دهیم ، مبتنی بر جدیدترین فن آوری ها و با صراحت بر تنظیم آب و هوا سیستم های تابشی برای گرمایش و سرمایش متمرکز شده ایم.

تصفیه هوا برای سیستمهای تابشی

آسایش به معنی کیفیت و سلامتی محیطی است که ما در آن زندگی می کنیم. در ساختمان های مدرن ، به دلیل دلایل بهره وری انرژی ، به طور فتق "مهر و موم شده" ، اطمینان از تصفیه هوا مناسب و کنترل شرایط رطوبت سنجی بسیار مهم است. با استفاده از سیستمهای تابشی ما ، ما ماشین هایی را ارائه می دهیم که برای کنترل میزان رطوبت در ماه های تابستان به طور موقت تولید شده اند تا امکان تبادل هوا در محیط های مختلف و بازیابی گرما فراهم شود.

قطعات خطوط توزیع

صرف نظر از ارزش اقتصادی و اندازه آن ، هر یک از اجزای سیستم بهینه سازی شده باید حداکثر قابلیت اطمینان را داشته باشند.

به همین دلیل ، با طیف وسیعی از لوله ها ، اتصالات ، منیفولد ها و دریچه های خاموش ، می خواهیم نه تنها از سطح عملکرد ثابت ، بلکه از آرامش مطلق در طول زندگی کاری سیستم اطمینان حاصل کنیم.

نشانی: خیابان ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی،نبش خیابان صائب تبریزی، برج صبا واحد ۱۰۲
تلفن: 88063683-021

شرکت جیاکومینی با دریافت گواهینامه های بین المللی به ارتقا کیفیت ، حفظ محیط زیست ، استفاده بهینه انرژی و حفظ سلامت و ایمنی می پردازد ودر کلامی کوتاه شرکت Giacomini بعنوان یکی از تولید کنندگانی است که جزو شرکت های سبز یعنی مدافع حفظ محیط زیست وزندگی سالم می‌باشد.