توزیع گاز

ما در مدیریت مایعات ، از جمله آنهایی که دارای درجه خاصی از خطر هستند ، مانند گازها ، خوب هستیم. ما این مهارت را به خوبی استفاده کرده ایم ، در حال توسعه محصولات و سیستم های توزیع که قادر به انتقال ایمن و سریع گازهای گرمایش ساختمانها هستیم.


سیستم توزیع چند گاز

Multigas نتیجه تجربه طولانی ما در زمینه تولید مقالات مربوط به توزیع تعقیب گازسوز در محیط داخلی است. این سیستم کاملاً از ویژگی های لوله های چند لایه استفاده می کند - ستارگان غیرقابل اعتماد سیستم در سالهای اخیر. جدا از لوله های با قطرهای مختلف ، این سیستم شامل مجموعه گسترده ای از اتصالات چند فشاری و همچنین سایر اجزای خاص توزیع گاز است.

اجزای توزیع گاز

ما موقعیت یابی دقیقی در بازار در زمینه توزیع سیال ، به ویژه در مورد گازها و هیدروکربن های مایع ایجاد کرده ایم.

ما یک شریک توزیع و مرجع محکم برای این بخش هستیم ، همچنین به دلیل راهکارهای خاص تکنولوژیکی که در این سالها ایجاد شده است ، با رعایت دقیق استانداردهای بین المللی ، قابلیت اطمینان و ایمنی الزامات اساسی هستند.

نشانی: خیابان ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی،نبش خیابان صائب تبریزی، برج صبا واحد ۱۰۲
تلفن: 88063683-021

شرکت جیاکومینی با دریافت گواهینامه های بین المللی به ارتقا کیفیت ، حفظ محیط زیست ، استفاده بهینه انرژی و حفظ سلامت و ایمنی می پردازد ودر کلامی کوتاه شرکت Giacomini بعنوان یکی از تولید کنندگانی است که جزو شرکت های سبز یعنی مدافع حفظ محیط زیست وزندگی سالم می‌باشد.