مدیریت انرژی

اشتیاق ما به انرژی از همان ابتدا با ما بوده است. این حتی در رنگ شرکتی ما ظاهر می شود ، "قرمز" و "شعله ما" - WATER E- (انرژی) - حرکت. برای Giacomini ، مدیریت انرژی به معنای مؤلفه هایی برای بهینه سازی و اندازه گیری مصرف انرژی و توزیع مایعات گرم و سرد است.


اندازه گیری انرژی مستقیم

برای اطمینان از راندمان بیشتر ساختمان / سیستم و کاهش انتشار آلاینده ها ، سیستم گرمایش متمرکز بار دیگر در مجتمع های جدید رایج می شود. با این وجود ، هر مجتمع می خواهد بارها و بارهای خاموش و گرم را به طور خودمختار مدیریت کند ، تنها هزینه ای را که واقعاً مصرف شده است پرداخت می کند.

برای رفع این نیازها ، ما یک سری کامل از راه حل ها را برای اندازه گیری مستقیم انرژی حرارتی تولید کرده ایم. همراه با ترمولاسیون شخصی ، به شما امکان می دهند مزایای یک سیستم متمرکز را با مزایای سیستم خود مختار ترکیب کنید.

اندازه گیری انرژی غیر مستقیم

حتی در سیستم های مجتمع "ستون عمودی یا عمودی" هزینه های گرمایشی را می توان براساس مصارف واقعی اختصاص داد تا به دستورالعمل های اروپایی و مقررات ملی در مورد کمبود انرژی ساختمانها احترام بگذارد.

با ترکیب ترموگرافیک انفرادی (با دریچه های ترموستاتیک ما) و اندازه گیری (با اختصاص دهنده گرمای الکترونیکی ما) برای هر رادیاتور ، حتی سیستمهایی که از نظر مفهوم و ساخت قدیمی هستند می توانند مورد تأیید قرار گیرند و آنها را مطابق با تقاضای مدرن برای راحتی و ذخیره انرژی.

قطعات رادیاتور

سنتی ترین دستگاه برای گرم کردن اتاق - رادیاتور - همواره توانسته است به اجزای Giacomini اعتماد کند. ما به عنوان متخصص در ساخت شیرآلات ، شیرهای قفل شونده ، سرهای ترموستاتیک و سایر لوازم جانبی دیگر که در کار هر عنصر گرمایش نقش دارند ، شناخته شده ایم.

مهارت فنی ، قابلیت اطمینان تولید ، طیف گسترده ای: این ویژگیهایی است که به ما امکان می دهد به راحتی هر نوع رادیاتور را ، چه در تاسیسات جدید و چه در پروژه های لازم برای انرژی ، به راحتی تجهیز کنیم.

اجزای اتاق دیگ بخار

ساختمانهای مدرن باید تضمین کننده استمرار بهره برداری ، نگهداری آسان و هزینه های پایین مدیریت باشند. به همین دلیل حتی سیستم های گرمایشی باید ایمنی و قابلیت اطمینان بهینه را ارائه دهند و مقررات قانونی و تجویز را کاملاً رعایت کنند.

برای برآوردن این نیازها از ابتدا در قلب سیستم ، دیگ بخار ، ما طیف کاملی از قطعات را برای اطمینان از کنترل عالی و بهره وری انرژی در اختیار داریم.

تعادل مدار

با تعادل هیدرولیک ، سیستم می تواند به راحتی کنترل شود تا اطمینان حاصل شود که همه اجزا با گذشت زمان به خوبی کار می کنند و برای اطمینان از سطح کارایی عالی از نظر بهره وری انرژی و قابلیت اطمینان.

نتیجه ، سیستمی کاملاً متعادل است که قادر به اطمینان از گرمایش صحیح یا قدرت خنک کننده ، با عملکرد آرام و ماندگاری طولانی برای اجزای اصلی سیستم است.

قطعات خطوط توزیع

صرف نظر از ارزش اقتصادی و اندازه آن ، هر یک از اجزای سیستم بهینه سازی شده باید حداکثر قابلیت اطمینان را داشته باشند.

به همین دلیل ، با طیف وسیعی از لوله ها ، اتصالات ، منیفولد ها و دریچه های خاموش ، می خواهیم نه تنها از سطح عملکرد ثابت ، بلکه از آرامش مطلق در طول زندگی کاری سیستم اطمینان حاصل کنیم.

نشانی: خیابان ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی،نبش خیابان صائب تبریزی، برج صبا واحد ۱۰۲
تلفن: 88063683-021

شرکت جیاکومینی با دریافت گواهینامه های بین المللی به ارتقا کیفیت ، حفظ محیط زیست ، استفاده بهینه انرژی و حفظ سلامت و ایمنی می پردازد ودر کلامی کوتاه شرکت Giacomini بعنوان یکی از تولید کنندگانی است که جزو شرکت های سبز یعنی مدافع حفظ محیط زیست وزندگی سالم می‌باشد.